Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Херсонесі виявлені фінансові порушення майже на мільйон доларів

8 / 10 / 2015

Інспектори Головфінконтролю РФ виявили фінансові порушення в діяльності державної бюджетної установи «Херсонес Таврійський», повідомляють «РІА Крим» з посиланням на повідомлення прес-служби російського уряду Севастополя.

Перевірка досліджувала роботу заповідника за сім місяців поточного року з питань використання бюджетних коштів Севастополя. За результатами перевірки встановлено фінансових порушень в загальній сумі 59 млн рублів (950 000 доларів США).

У списку порушень є необгрунтоване завищення фонду заробітних плат, завищення компенсаційних виплат і страхових внесків. Також була занижені у звітності доходи установи та загальна вартість активів.

В цілому Головфінконтролем Севастополя було відзначено неефективне використання ресурсів заповідника.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини