Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Горішніх Плавнях пройшли семінари-практикуми з інтуїтивного живопису

1 / 03 / 2019

Метою зустрічі був обмін досвідом та проведення майстер-класів з арт-терапії для ВПО, місцевих жителів, дітей з інвалідністю, їх батьків, пенсіонерів та інших соціально вразливих верств населення.

Практикуми проводила керівниця ініціативи Арт-студія «Долоньки» Карина Манько, яка була вимушена виїхати з Луганської області. Тепер вона є лідером спільноти, що здійснює свою діяльність у м. Сміла Черкаської області. Захід відбувся у приміщенні місцевої громадської організації «Ніжність», яка з 2014 року веде активну роботу з дітьми з інвалідністю та переселенцями. 

«Ми щиро вдячні кожному учаснику за відвертість та за практичний досвід, який ми набули під час проведення. Велика подяка керівнику ГО “Ніжність” Анні Травінцевій за запрошення, за надані матеріали всім учасникам. Щиро вдячні Центру соціальних служб м. Горішні Плавні за подарунки», – написала Карина Манько.

[gallery-36954]

Загалом, протягом дня у майстер-класах взяло участь близько 40 осіб. Варто зауважити, що як ініціативна група «Арт-студія «Долоньки» так і ГО «Ніжність» активно співпрацюють з ГО «КримСОС» і УВКБ ООН.

Минулого року представники цих ініціатив переселенців брали участь у тренінгах та навчальних візитах, а Карина Манько пройшла навчання з арт-терапії, що було профінансоване Агенством ООН у справах біженців.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини