Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Феодосії після обшуку затримали кримського татарина

14 / 12 / 2021

14 грудня у смт Приморський (Феодосійська міськрада) російські силовики затримали 23-річного кримського татарина Куртумера Чалгозова.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» із посиланням на матір затриманого Селіме Чалгозову.

За її словами, до їхнього будинку о 5.15 ранку вдерлася поліція та 3 години проводила обшук.

«Розбудили стуком у двері, стукали дуже сильно, спочатку дзвонили до свекрухи, потім зайшли до нас і сказали: “Чалгозов Куртумер Меметович тут мешкає?”. Я відповіла позитивно. “Викликайте його”. Розбудила чоловіка, вийшов чоловік, потім син сам вийшов, йому зачитали: “Ти такого-то знаєш?”. Він відповів, що не знає. “Зараз проводитимемо обшук”, – сказали», – розповіла Селіме Чалгозова.

Куртумер Чалгозов (фото: Кримська солідарність)

Вона також повідомила, що силовики шукали в їхньому будинку наркотики, “заборонену літературу” та зброю. Зрештою, у її сина вилучили телефон, а Куртумера Чалгозова забрали з собою.

«”Ми його самі привеземо чи дамо гроші – приїде сам”, – сказали нам, а куди й навіщо відвезли нам не сказали», – повідомила Селіме Чалгозова.

Якою є причина затримання Куртумера Чалгозова та який у нього процесуальний статус родичі не знають. Вони звернулися до окупаційної поліції Криму та склали заяву про викрадення, оскільки не знають, де знаходиться їхній син.

За словами родичів, Куртумер працює у пекарні, захоплюється спортом – джиу-джитсу. Періодично виїжджає на змагання.

Новина доповнюється…

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини