Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Феодосії масово звільняються чиновники

18 / 08 / 2015

З початку року в Феодосії звільнилися 48 чиновників. Про це виданню «15 минут» повідомила начальник відділу з питань муніципальної служби та нагород Феодосійської адміністрації Ірина Іванова. А також додала, що число звільнених чиновників склало 41% від кількості прийнятих на роботу. 

«За угодою сторін звільнено 23 особи, 24 – за власним бажанням, з 1 людиною розірвано трудовий договір у зв’язку зі смертю», – уточнила Іванова.

За її словами, основними причинами звільнення співробітників з муніципальної служби є велике навантаження, висока відповідальність за виконання поставлених завдань та низький рівень заробітної плати. 

Загальна штатна чисельність Феодосійської адміністрації зараз становить 275 осіб.

Нагадаємо, в червні голова адміністрації Феодосії Дмитро Щепетков заявив, що співробітники міської адміністрації залишають свої посади через те, що не витримують російських правил

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини