Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У «Держраді» Криму розглядають кандидатури на пости чиновників, що пішли до Держдуми РФ

4 / 10 / 2016

Спікер «Держради» Криму Володимир Константинов вніс подання про призначення на посаду першого «віце-спікера» Наталії Маленко, повідомляють «РІА Крим».

Зараз Маленко обіймає посаду голови комітету «Держради» з праці, соцзахисту, охорони здоров’я та справ ветеранів. Раніше посаду першого заступника голови «Держради» Криму займав Костянтин Бахарєв, обраний депутатом Державної Думи РФ від Криму.

Посаду Маленко займе Олександр Шувалов, який є заступником голови даного комітету, а також членом комітету «Держради» з питань законодавства.

Також внесено подання про призначення на посаду голови «комітету» з питань культури і питань охорони культурної спадщини. Раніше «комітет» очолювала Світлана Савченко, яка також була обрана в депутати Держдуми РФ від Криму.

На місце Савченко представлена кандидатура Ніни Пермякової – генерального директора Міжнародного центру театрального мистецтва «Золотий ключик», секретаря комітету «Держради» з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, члена «комітету» з праці, соцзахисту, охорони здоров’я і справ ветеранів.

Представлені кандидатури будуть розглянуті на найближчому пленарному засіданні «Держради». Нагадаємо, вибори до Держдуми РФ пройшли 18 вересня. Верховна Рада України визнала вибори до Держдуми РФ нелегітимними. За відповідний проект постанови №5135 проголосували 264 депутати.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини