Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У центрі Києва голодує кримчанин

30 / 07 / 2015

У грудні 2013 року Абібуллаєв покинув Бахчисарай. Взяв квиток до Києва, в один кінець. Відразу приєднався до протестуючих на Майдані, брав участь у вуличних зіткненнях з Беркутом. Отримав поранення осколком гранати, проходив тривале лікування і реабілітацію. Після анексії Криму вирішив залишитися в Києві.

Деякий час Сервер Абібуллаєв прожив у приватному гуртожитку в селищі Велика Димерка під Києвом. «Я був туди направлений департаментом соцзахисту. Я зрадів, що от, держава піклується про майданівців … Я інвалід, мене відвезли на машині, допомогли, я був дуже вдячний », – згадує він.

З часом, за словами Абібуллаєва, він вступив у конфлікт з власником гуртожитку. Тоді кримчанин зібрав всі документи – паспорт, довідку переселенця, посвідчення інваліда і повернувся до столиці. Він вирішив: якщо йому запропонують нове місце проживання, він погодиться лише за умови надання гарантій, що подібна ситуація не повториться.

Вже десятий день Сервер Абібуллаєв голодує на Майдані. Говорити йому важко, і стан щодня погіршується. Перебувати в такому положенні для інваліда другої групи вкрай небезпечно.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини