Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У будинок престарілих у Керчі хочуть заселити черговиків

6 / 04 / 2016

Адміністрація Керчі приймає рішення про заселення в квартири муніципального будинку для самотніх пенсіонерів дітей-сиріт та інших жителів міста, які довгий час стоять у черзі на отримання житла. Про це повідомляє прес-служба адміністрації, передає Керчь.ФМ.

“При Україні це була унікальна установа, в якій 72 квартири заселяли літні мешканці Керчі, які потребують медичної та соціальної допомоги. Однак сьогодні в Керчі гостро стоїть питання забезпечення житлом дітей-сиріт та інших мешканців міста, які довгий час стоять у черзі на отримання житла. Адміністрація приймає рішення – заселяти в наявний фонд нужденних, зберігши при цьому за квартирами, де проживають люди похилого віку, статус спеціалізованого житлового фонду.
 
Під час засідання в міській адміністрації було прийнято рішення про те, що ті, хто проживає в будинку сьогодні, будуть спокійно доживати свій вік у своїх квартирах.

За правилами, встановленими в положенні про Будинку для самотніх пенсіонерів умовою заселення до будинку було надання свого житла і відсутність родичів. Таким чином, займаючи квартиру в Будинку для людей похилого віку, у місті з’являлася вільна квартира, яку можна було розподіляти. На сьогоднішній день, як повідомляє видання, місто не вирішило проблему самотніх людей похилого віку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини