Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї суд повторно розгляне справу щодо учасника «несанкціонованого мітингу»

17 / 01 / 2017

Одному з учасників так званого несанкціонованого мітингу в Бахчисараї Емілю Белялову прийшла повістка в поліцію для ознайомлення з адміністративним протоколом по даній справі. Про це QirimInfo повідомила правозахисниця Ленура Енгулатова.

«18 січня Белялова викликають в поліцію для ознайомлення з адмінпротоколом щодо несанкціонованого мітингу під час обшуків в Бахчисараї», – розповіла вона.

Раніше Бахчисарайський районний суд вже розглядав цю адміністративну справу. Однак сторона захисту наполягла на тому щоб суд повернув адмінпротокол щодо Белялова назад у поліцію на доопрацювання.

«При відстоюванні позиції Белялова, використовуються недоліки в складанні протоколу. Наприклад, згідно з кодексом РФ про адмінправопорушення, при складанні протоколу необхідно розкрити подію правопорушення, чого на нашу думку зроблено не було. Таким чином, суд повернув адмінпротокол на доопрацювання в поліцію. Допрацювавши неясні для суду моменти, протокол повторно вручать Белялову і повторно відправлять  у суд», – пояснила Енгулатова.

Нагадаємо, Еміль Бєлялов, звинувачується в участі в нібито «несанкціонованому мітингу» біля кафе «Саланчик» в Бахчисараї 12 травня 2016 року. Тоді активісти зібралися біля кафе дізнавшись, що російські силовики проводять обшуки в будинках кримських татар. Аналогічні адмінпротоколи були складені відносно ще чотирьох жителів Бахчисараю.

По двом з них – Марлену Асанову та Сейрану Салієву сторона захисту направила апеляційні скарги до Верховного суду Криму. Однак останній їх відхилив.

«Суд відмовив у доводах апеляції і залишив без зміни рішення Бахчисарайського суду. Тільки по Марлену Асанову трохи зменшили штраф», – пояснила правозахисниця.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини