Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї суд оштрафував ще одного учасника «несанкціонованого мітингу»

23 / 01 / 2017

Сьогодні 23 січня в Бахчисараї суд присудив штраф у розмірі 10 тисяч рублів Осману Белялова, обвинуваченому в участі в «несанкціонованому мітингу». Про це QirimInfo повідомила правозахисниця Ліля Геменджі.

«Суд виніс постанову про призначення штрафу в розмірі 10 тисяч рублів доходів громадян, навіть без оголошення матеріалів справи. Також не були враховані показання свідків і частина наших клопотань які ми подавали», – розповіла Геменджі.
Постанову суду сторона захисту має намір оскаржити в Бахчисарайському районному суді.

Нагадаємо, Осман Бєлялов, звинувачується в участі в нібито «несанкціонованому мітингу» біля кафе «Саланчик» в Бахчисараї 12 травня 2016 року. Тоді активісти зібралися біля кафе дізнавшись, що російські силовики проводять обшуки в будинках кримських татар.

Аналогічні адмінпротоколи були складені відносно ще чотирьох жителів Бахчисараю.

Так, раніше Бахчисарайський районний суд за аналогічним звинуваченням оштрафував жителя Бахчисарая Енвера Шерфіева. Завтра у цій справі у Верховному суді Криму буде розглянуто апеляцію.

Крім того, сторона захисту готує подачу скарг у ЄСПЛ на рішення суду у справах Марлена Асанова, Еміна Белялова, Еміля Белялова і Сейрана Салієва. Раніше Бахчисарайський районний суд також присудив їм штрафи за участь в «несанкціонованому мітингу».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини