Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї призначили нового мера

25 / 05 / 2016

Новим головою адміністрації Бахчисарая обрано Ігоря Бєлецького, який до цього виконував обов’язки голови міста. Про це повідомляє «РІА Крим» з посиланням на депутатів Бахчисарайської міськради.

Призначення нового голови адміністрації відбулося в ході засідання міськради. Депутатам були представлені дві кандидатури — виконуючого обов’язки голови адміністрації Ігоря Бєлецького та заступника «Державного комітету з рибальства» Криму Дани Короткової. Раніше ці кандидатури були схвалені конкурсною комісією.

Бєлецького підтримали 18 з 19 депутатів, присутніх на сесії. Ігор Бєлецький виконував обов’язки голови адміністрації Бахчисарая з 24 лютого 2016 року. Раніше він обіймав посаду головного податкового інспектора міста.

Попередній голова адміністрації Бахчисарая Володимир Верховод і голова міськради Юрій Гуляєв після корупційного скандалу і порушення кримінальних справ подали у відставку 20 лютого.

Раніше бахчисарайські депутати виступали категорично проти кандидатури Бєлецького на пост голови міста. У міськраді навіть обговорювали можливість саморозпуску депутатів. Також слід зазначити, що Верховод призначив Бєлецького своїм першим заступником в той же день, коли написав заяву про власну відставку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини