Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї проти свідка обшуків повторно порушили адміністративну справу

27 / 06 / 2017

У Бахчисараї проти активіста Османа Белялова знову порушили адміністративну справу за участь в несанкціонованому мітингу. Півроку тому Бахчисарайський районний суд призначив активісту штраф в розмірі 10 тисяч рублів. Тоді Бєлялов звинувачувався в участі в «несанкціонованому мітингу» біля кафе «Саланчік» в Бахчисараї 12 травня 2016 року.

Повторно адміністративну справу порушили після того, як квітні Бєлялов став свідком обшуків в будинку Сейдамета Мустафаєва. Більш докладно про справу Мустафаєва можна прочитати тут.

 «Коли проходили обшуки виникла бійка [між свідками обшуків і силовиками]. Бєлялов там в першому ряду стояв, відтягував хлопців. Тоді його не затримали і тільки зараз склали протокол. Йому інкримінують ту ж статтю 20.2 КоАП РФ тільки на цей раз частина 8 [повторна участь]. Санкція статті – до 30 діб арешту, або від 150 до 300 тисяч рублів штрафу», – розповів правозахисник Рустем Кямілєв.

Сьогодні Бахчисарайський районний суд повинен був розглянути адмінпротокол щодо Белялова, проте засідання перенесли на 30 червня. «Суддя не пояснив чому перенесли засідання, по всій видимості був сильно зайнятий», – додав Кяміл.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини