Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї правозахисниця написала скаргу на поліцейського за образу особистості її підзахисного

20 / 01 / 2017

У Бахчисараї правозахисниця Ліля Гемеджі написала скаргу на співробітника поліції за образу особистості одного з фігурантів справи про так званий несанкціонований мітинг 12 травня 2016 року. Про це QirimInfo повідомила сама правозахисниця.

Днями фігуранта справи про «несанкціонований мітинг» Османа Белялова викликали у відділення поліції, де йому мали вручити протокол про адміністративне правопорушення.

За словами правозахисниці повістка, згідно з якою Белялова викликали в поліцію була оформлена неправильно.

«У повістці не було вказано в якості кого він викликаний в поліцію. Тоді Бєлялов написав заяву, в якій попросив вручити йому належним чином оформлену повістку», – пояснює Гемеджі. Після цього майор поліції вручив Белялова повістку, в якій вказав, що його викликали в поліцію в якості правопорушника.

«Майор вказав, що Белялов викликаний в поліцію в якості правопорушника для внесення змін в адміністративний протокол [згідно з яким він і звинувачується в адміністративному правопорушенні]. У відповідь на це ми написали і здали в чергову частину заяву про вчинення посадовою особою правопорушення», – розповіла Геменджі.

За словами правозахисниці в правопорушення полягає образі особистості Белялова. «Його назвали правопорушником без рішення суду, без доказів його провини», – пояснила вона.

Нагадаємо, Осман Белялов, звинувачується в участі в нібито «несанкціонованому мітингу» біля кафе «Саланчик» в Бахчисараї 12 травня 2016 року. Тоді активісти зібралися біля кафе дізнавшись, що російські силовики проводять обшуки в будинках кримських татар. Аналогічні адмінпротоколи були складені стосовно ще чотирьох жителів Бахчисараю. По двом з них – Марлену Асанову і Сейрану Салієву сторона захисту направила апеляційні скарги до Верховного суду Криму. Однак останній їх відхилив.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини