Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї оплатили черговий штраф в рамках «Кримського марафону»

26 / 09 / 2017

Сьогодні, 26 вересня, в Бахчисараї активісти «Кримської солідарності» в рамках «Кримського марафону» оплатили черговий штраф десятирублевими монетами в розмірі 150 тисяч російських рублів, призначеним Емілю Білялову. Про це повідомляє Крим.Реалії.

«Нам залишилося сплатити ще ряд штрафів меншого розміру – Сервера Краметова, Аділова Біляла, Ярікула Давлатова і Володимира Балуха. Перераховуючи монети і готуючись оплатити штраф захоплюєшся своїм народом і розумієш, що кожна монета – це одна людина. Це надихає і нас як організаторів марафону, і людей, які були оштрафовані. Вони розуміють, що мали рацію, коли вийшли підтримати своїх співвітчизників», – повідомив активіст Сервер Мустафаєв.

Білялов пояснив, що його оштрафували за те, що він вийшов підтримати сусіда, у якого проводили обшук.

«У мене четверо малолітніх дітей, і, чесно кажучи, я б не подужав такий штраф самостійно. Але разом, всім народом, ми зуміли зібрати необхідну суму», – розповів Еміль Білялов.

Раніше повідомлялося, що 20 вересня активісти об’єднання «Кримська солідарність» в Бахчисараї оплатили штраф кримськотатарському активісту Осману Белялову. Сума штрафу склала 150 тисяч російських рублів, суд звинуватив Белялова в участі в несанкціонованому мітингу. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини