Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї намагалися побудувати автостоянку на місці старого мусульманського кладовища

5 / 07 / 2016

У Криму підконтрольна прокуратура Бахчисарайського району провела перевірку законності проведення будівельних робіт, які, як з’ясувалося, ведуться на місці старого мусульманського кладовища. Про це повідомляє прес-служба підконтрольної Росії прокуратури Криму.

«Встановлено, що в місці здійснення робіт з благоустрою території автостоянки в старій частині міста Бахчисарая виявлені об’єкти, що представляють історичну цінність – частини надгробків мусульманського кладовища 18 століття, що мав історичну назву Баба-Курт», – йдеться в повідомленні.

У відомстві запевняють, що в даний час роботи припинені, а «підприємцям оголошені застереження, роз’яснені заходи адміністративної і кримінальної відповідальності за пошкодження об’єктів культурної спадщини».

Раніше повідомлялося про будівництво ринку на мусульманському кладовищі в Місхорі. У Ленінському районі мешканці села Семенівка кілька років протестували проти будівництва дайвінг-центру на території мусульманського кладовища. З вимогою припинення забудови мусульманської святині в селі Лозовому Сімферопольського району виступали мешканці Добровської долини під Сімферополем.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини