Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Тримають у напівпідвальному приміщенні». Адвокат відвідав політв'язня Мусліма Алієва в СІЗО

16 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на Шейхмамбетова.

«Його тримають у напівпідвальному приміщенні, в одиночній камері і там дуже сиро. З огляду на те, що він людина у віці, це створює необґрунтований ризик для його здоров’я. В іншому поки скарг немає», — розповів Шейхмамбетов.

Також Муслім Алієв повідомив адвокату, що готується до апеляційного засідання.

«Розгляд апеляційної скарги на вирок заплановано на 22 число цього місяця. Він не має ілюзій з приводу рішення апеляції, розуміє, що справа політично мотивована, тому чекати в суді якоїсь справедливості, на жаль, не доводиться. Муслім Алієв вже готується до етапу після оголошення вироку в апеляції», — сказав Назім Шейхмамбетов.

Раніше, в коментарі «Кримської солідарності», дружина політв’язня – Наджіє Алієва повідомляла про те, що її чоловік утримується в одиночній камері в СІЗО №2 Таганрога з 19 квітня 2020 року.

Муслім Алієв під вартою з 11.02.2016. Його засудили до 19 років ув’язнення, з обмеженням свободи на 1 рік. За версією слідства, він організував осередок визнаної терористичною в РФ організації «Хізб ут-Тахрір» (в Україні легальна) і нібито готувався до насильницького захоплення влади організованою групою за попередньою змовою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини