Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Три дні з коханими: дружини кримських політв'язнів Емір-Усеїна Куку та Вадима Сірука відвідали їх в російських колоніях

25 / 05 / 2021

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Анна Богачова побачила свого чоловіка Вадима Сірука без розділового скла та інших обмежень вперше за 5 років після початку його переслідування. Раніше вони бачилися лише на короткострокових побаченнях в СІЗО. Наступне тривале побачення може відбутися тільки через півроку.

За словами жінки, вона підозрює у чоловіка пієлонефрит (захворювання нирок — ред.), але точний діагноз поставити складно, тому що в тюрмі відсутнє УЗД.

«На думку місцевих лікарів ситуація не настільки серйозна, щоб вивозити його в лікарню», — сказала Анна Богачова.

Також Вадима Сірука, за словами жінки, на кілька днів поклали до медсанчастини, після чого повернули в барак, коли йому стало краще.

У Мер’єм Куку, повідомляє «Кримська солідарність», теж відбулося перше тривале побачення за весь час арешту її чоловіка Емір-Усеїна Куку. За кілька днів до побачення, політв’язень відбув 25-денне ув’язнення в ШІЗО.

Емір-Усеїн Куку розповів своїй дружині, що в спецблоці було дуже холодно, оскільки це напівпідвальне приміщення. Там, на думку, жінки, у нього трапилося запалення середнього вуха, через яке Емір-Усеїн страждав від сильних болів.

Нагадаємо, Емір-Усеїн Куку і Вадим Сірук — фігуранти ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір». Вони були затримані 11 лютого 2016 року.

12 листопада 2019 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив їх до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини