Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Третій “диверсант” Сулейманов, затриманий в серпні, знаходиться в СІЗО Сімферополя

18 / 11 / 2016

Редван Сулейманов, один з фігурантів справи “диверсантів”, знаходиться в СІЗО Сімферополя. Про це повідомляється в матеріалі QirimInfo з посиланням на родичів Сулейманова.

За їх словами, батьків до нього не допускають, дозволено тільки відправляти передачі. За весь цей час вони побачили сина тільки один раз, в серпні, в будівлі суду. До Сулейманову допускають тільки адвоката, призначеного російською владою.

«Він [адвокат] сказав, що його [Сулейманова] буде дуже складно витягнути, мовляв ми тільки втратимо гроші, і все [якщо наймуть свого адвоката]», — пояснюють близькі.

Спочатку слідство звинувачувало Сулейманова за статтею 207 ч. 1 — «завідомо неправдиве повідомлення про теракт», зараз його звинувачують за другою частиною — «те саме діяння, що призвело до заподіяння великої шкоди». Крім того, слідство намагалося прив’язати Сулейманова до групи “Панова-Захтея”, яка була арештована пізніше. З тих пір, за словами родичів, ніяких слідчих дій не проводилося, а сама справа припинена. Останній суд про продовження терміну перебування під вартою був у вересні.

“Адвокат сказав, що сам не розуміє, що відбувається. Він каже, що справу призупинили на кілька місяців. Відкладали, відкладали, потім призупинили. В даний момент Редван просто сидить, і все”, — розповідають близькі арештованого.

Редван Сулейманов був заарештований 30 липня в аеропорту Сімферополя. Інформація про арешт стала відома 12 серпня після затримання громадян України Євгенія Панова і Андрія Захтея, звинувачених у підготовці диверсій на території окупованого Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини