Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Трамп вважає, що Росія повинна відповісти за свої дії в Криму і на Донбасі

25 / 05 / 2017

Американський президент Дональд Трамп підтвердив намір про залучення Росії до відповідальності за свої дії в Криму і на Донбасі. Про це Президент США повідомив на зустрічі зі своїм італійським колегою, інформація про зустрічі опублікована на сайті Білого дому.

«Президент Трамп підтвердив трансатлантичну єдність в залученні Росії до відповідальності за свої дії в Криму і на сході України, і наголосив на важливості переконати Росію виконати свої зобов’язання по Мінським угодами», – йдеться в повідомленні адміністрації президента США.

Президенти також обговорили майбутній саміт G7.

Нагадаємо, глави зовнішньополітичних відомств країн ЄС заявляли про підтримку продовження тиску на РФ і продовження санкцій.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини