Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ТНУ залишили без приміщення у Києві

21 / 09 / 2016

Таврійському національному університету ім. Вернадського, який переїхав до Києва з Сімферополя, Міністерство освіти і науки України до початку навчального року не надало гуртожитків і навчальних аудиторій. Про це повідомив ректор університету Володимир Казарін, передають «События Крыма».

«Перше розпорядження від нас було відправлено в червні, інше – на початку серпня, в терміновому порядку його потрібно було прийняти. В результаті ні перше, ні друге не прийнято. Неначе Кабмін не знає, що в навчальних закладах починаються заняття. У нас за розпорядженням є гуртожитки, але вони не передані, ми не особи, які керують цими будівлями», – повідомив Казарін.

Таврійський національний університет (ТНУ) імені Вернадського з 2016 року працює на материковій частині України. На базі університету створено один з семи освітніх центрів «Крим – Україна», де кримські абітурієнти можуть отримувати українську освіту без здачі Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вступна кампанія для абітурієнтів-кримчан тривала з 1 липня по 20 вересня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини