Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ТНУ прийматиме кримських абітурієнтів за спрощеною процедурою

20 / 05 / 2016

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського буде проводити вступну кампанію для абітурієнтів з Криму за спрощеною процедурою. Про це повідомляє центр громадянської просвіти «Альменда».

В університеті приймають документи як кримських абітурієнтів, які пройшли ЗНО (і отримали сертифікат), так і тих, хто не проходив ЗНО. В останньому випадку сертифікати будуть замінені вступними іспитами (історія України, українська мова, профільний іспит за фахом).

Для підтвердження своєї участі в конкурсному відборі на навчання в ТНУ абітурієнту необхідно на електронну пошту університету crimea.tnu@gmail.com відправити наступну інформацію:

  • П.І.Б. абітурієнта;
    спеціальність (факультет), на якому хочете навчатися;
    форма навчання: денна, заочна (дистанційна);
    потреба в гуртожитку.

Надана в електронному вигляді інформація буде вважатися заявкою. ВНЗ збирає подані заявки для того, щоб мати уявлення про кількість студентів, які претендують на навчання та про кількість необхідних місць в гуртожитку.

На базі університету буде створено освітній центр для проведення вступних іспитів. Крім того, університету надаються квоти для зарахування на навчання за рахунок коштів державного бюджету на конкурсній основі абітурієнтів з тимчасово окупованого Криму.

Для безпосередньої подачі заяви і подальшої участі в конкурсному відборі необхідна особиста участь абітурієнта, а для неповнолітніх — їх законних представників.

«Всі необхідні документи заповнюються заявником після прибуття до Києва спільно з уповноваженим представником ТНУ. У свою чергу, абітурієнт надає в паперовому вигляді або в форматі цифрових зображень, будь-яку наявну в його розпорядженні додаткову інформацію (атестат, додаток до атестату, табель, особиста справа і т.д.). Вся процедура оформлення документів займе від 3 до 5 днів і потребуватиме лише одноразової поїздки в Київ», — йдеться у повідомленні.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини