Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ТНУ ім. В.І. Вернадського відновить роботу на неокупованій території

22 / 12 / 2015

Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського може відновити роботу в Києві. Про це повідомив новопризначений ректор вузу, доктор філологічних наук, професор Володимир Казарін, передає Avdet. За його даними, відкриття відбудеться навесні 2016 року. 

Зараз йде процес реєстрації університету як юридичної особи на материку. Казарін повідомив, що поки в штаті працюють вісім чоловік. Керівництво університету найближчим часом має обрати робоче приміщення з трьох запропонованих. Навчання відновиться спочатку в дистанційній формі, в якій планується давати освіту 60% всіх студентів, а потім і на стаціонарній.

«Дистанційне навчання дасть можливість кримчанам здобувати освіту, не виїжджаючи надовго з Криму», – сказав Казарін.

Він висловив намір передбачити в навчальному році дві короткострокові сесії протягом навчального року на території Херсонської області. На думку Казаріна, це дозволить жителям Криму отримати український диплом про вищу освіту і не піддавати загрозі переслідувань своїх рідних, які залишаються на півострові.

Нагадаємо, в 2014 році Таврійський університет імені Вернадського був ліквідований і увійшов до складу Кримського федерального університету. Володимир Казарін очолював кафедру російської та зарубіжної літератури Таврійського, а потім Кримського федерального університету до 2015-2016 навчального року. У жовтні цього року стало відомо про те, що Володимира Казаріна звільняють з університету за критику системи вищої освіти на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини