Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Тепер переселенці можуть отримати дублікат трудової книжки за новим місцем роботи

5 / 02 / 2016

Набув чинності спільний наказ Мін’юсту та Мінсоцполітики “Про внесення змін до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників”.  За цим наказом дублікат трудової книжки може бути виданий за новим місцем роботи  у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту України, або проведення антитерористичної операції на території, де працювала особа.

 За пунктом 5.6 Наказу дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації  зі  штабу  з  ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації  або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення антитерористичної операції на території,  де працював працівник, що надається в довільній формі.

 У  разі  відновлення  доступу  до  трудової  книжки  записи з дубліката  про періоди роботи переносяться до трудової книжки. При цьому  на  першій  сторінці  дубліката  робиться  напис: “Дублікат анульовано”, посвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи працівника та дублікат повертається його власнику.

Поділитись

Вибір редакції

Ще legalitem