Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Телеканал «UA: Крим» отримав ліцензію на мовлення

30 / 09 / 2016

Телеканал «UA: Крим» отримав ліцензію від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, повідомив Крим.Реаліям член ради Сергій Костинський.

За його словами, канал буде транслюватися через супутник і вже до кінця року може почати свою роботу. Програми каналу плануються російською, українською та кримськотатарською мовами.

«Ми знайшли механізм разом з НТКУ (Національна телекомпанія України – КР): взяли за основу діючу ліцензію одного з каналів і переоформили ліцензію, змінили логотип на «UA: Крим». Тепер НТКУ має юридичну можливість організувати кримську філію і запускати мовлення. Михайло Шматов, заступник гендиректора НТКУ, обіцяв, що вже до кінця року це мовлення почне працювати», — зазначив Костинський.

Таким чином планується відновлення ДТРК «Крим», яка працювала на півострові до російської анексії. Тепер це буде громадський мовник, орієнтований на інтереси всіх жителів Криму.

«Очікуємо, що це буде абсолютно інша якість мовлення. Дуже віримо, що суспільний мовник перетвориться на аналог Бі-Бі-Сі», — сказав Костинський.

Перша інформація про відновлення мовлення телеканалу з’явилася ще у жовтні минулого року. У червні була створена кримська філія НТКУ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини