Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Театр Володимира Завальнюка «Перетворення» запрошує на моновиставу

22 / 04 / 2016

Ця вистава є єдиною постановкою Володимира Завальнюка, в якій він не використовує жодного музичного супроводу – настільки сконцентрованим є фокус уваги на найтонших нюансах внутрішнього існування героїні, історію якої буде проживати актриса Ганна Яремчук.

«Я глибоко переконаний, що магія театру захована у ПЕРЕТВОРЕННІ вербальних знаків на ієрогліфічні. Можливо, точніше буде сказати так: слово є результатом думки, а завданням театру є залучення, посвята глядачів до самого процесу зародження, розвитку і остаточного формування думки», розповідає  Володимир Завальнюк.

Вистава зачіпає такі теми, як самоідентифікація (зокрема, у третій частині вистави ідеться про самоідентифікацію українця в Криму), пост-колоніальні й пост-радянські проблеми України, а також Чорнобильську трагедію.

Вистава відбудеться 26 квітня о 19.00.

Вхід вільний.

Місце проведення: Культурний простір Autonomous, вул. Суворова 9  (від ст. м. Арсенальна чи ст.м. Печерська автобусом 38 маршруту до зупинки «Кінотеатр Зоряний» або 15 хвилин пішки).  

                                                    

Довідка: моновистава — це виступ соліста, який виконує всю програму вистави чи концерту. Моновистава дає можливість актору творчо самореалізуватися, сприяє розвитку, дозволяє йому експериментувати. Але водночас вимагає від артиста зосередженості, повної самовіддачі — позаяк відповідальність за якість поставленої вистави лежить не тільки на режисерові, але й на ньому.
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини