Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Театр Переселенця» розшукує історії

13 / 04 / 2016

Театр переселенця  –  це театр без акторів, де люди діляться своїми історіями та досвідом. Авторами проекту є німецький режисер Георг Жено, українські драматурги Наталя Ворожбит (автор документальної вистави «Щоденники Майдану», спектакля «Квітка Будяк», спектакля Театру переселенця «Миколаївка»), Максим Курочкін і військовий психолог Олексій Карачинский.

Режисерами нової постановки «Повернення Криму» стануть Олексій Карачинский, Наталя Ворожбит, а також актор Ахтем Сейтаблаєв, котрий буде одночасно і учасником вистави.

Якщо Ви готові говорити про Крим, надсилайте свої заявки (кілька речень про себе і чому Вам цікаво взяти участь) до 16 квітня на пошту theatredisplaced@gmail.com або в особистому повідомленні на сторінці театру Театр переселенця/Theatre of Displaced People.

 

 

«Нам цікаво все, що стосується переїзду з Криму: що змусило переїхати, що об’єднує людей з рідною домівкою, чи їздять вони зараз в Крим, що змінилося в їхньому житті після переїзду… Ми вже робили спектакль переселенців зі сходу «Де Схід?», А зараз хочемо почути голоси кримчан», – поділилися організатори.

 Що б краще зрозуміти суть Театру переселенця, пропонуємо переглянути відео минулого проекту.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини