Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Синові Джемілєва пом'якшили вирок

2 / 09 / 2015

Сьогодні, 2 вересня, Верховний суд Росії пом’якшив на півтора роки вирок синові депутата Верховної Ради України Мустафи Джемілєва Хайсеру. Про це повідомив у своєму twitter адвокат підсудного Микола Полозов. Раніше Краснодарський крайовий суд засудив Хайсера Джемілєва до п’яти років позбавлення волі у колонії загального режиму за звинуваченнями у вбивстві з необережності, викраденні та зберіганні зброї.

Таким чином, апеляційна скарга захисту Джемілєва була частково задоволена. Адвокат підсудного наполягав на тому, що вирок має бути повністю скасований, у зв’язку з тим, що в Росії Джемілєв був засуджений повторно. Нагадаємо, в Україні його засудили за статтею про «ненавмисному вбивстві» на 3 роки і 8 місяців позбавлення волі.

«Відносно Джемілєва вже був проголошений вирок в Україні, однак справу було передано до прокуратури Криму якраз незадовго до входження Криму до складу Росії, внаслідок чого мій клієнт був повторно засуджений в Росії Краснодарським крайовим судом», – заявив адвокат, зазначивши також, що не оспорює вердикт даного суду.

У свою чергу прокурор вважає, що ніяких порушень міжнародного законодавства не було.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини