Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сина Джемілєва готують до виходу на свободу, – Полозов

25 / 10 / 2016

Хайсера Джемілєва, сина національного лідера кримських татар, народного депутата Мустафи Джемілєва, готують до звільнення з російської колонії. Про це повідомив адвокат Микола Полозов, який відвідав Хайсера Джемілєва у колонії, передає «Укрінформ».

«Хайсер зараз знаходиться у відряді. Але можна припустити, що перед звільненням (планується у кінці листопада) його посадять у штрафний ізолятор. Це така традиція в колонії. Перед звільненням ув’язнених, як правило, ізолюють. Ймовірно, щоб позбавити контакту, щоб не брали від співкамерників звісточки на свободу», – сказав Полозов.

Хайсер Джемілєв також розповів захиснику, що у нього взяли аналізи, що опосередковано також свідчить про підготовку до звільнення, оскільки для тих, кого звільняють, колонія готує медичну карту.

Полозов нагадав, що 27 жовтня відбудеться засідання з розгляду апеляційної скарги на відмову в УДЗ. «Думаю, результат цього засідання вирішений – відмовлять. Тим більше що до простого звільнення Хайсера Джемілєва з колонії залишиться близько місяця», – зазначив він.

Нагадаємо, у травні 2013 року Хайсер Джемілєв у дворі власного будинку в Бахчисараї з батьківського карабіну застрелив з необережності друга сім’ї Февзі Едемова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини