Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Силовики заздалегідь готували арешти активістів 21 лютого, – співробітник поліції

11 / 04 / 2017

Силовики заздалегідь спланували арешти активістів 21 лютого в сімферопольському мікрорайоні Кам’янка. Про це в ході судового засідання заявив співробітник поліції, який складав протокол на одного з активістів.

Сьогодні, 11 квітня, у Верховному суді Криму відбувся розгляд апеляційної скарги на арешт активіста Сейрана Муртазаєва. Який був затриманий 21 лютого під час обшуків в будинку Марлена Мустафаєва. Нагадаємо, тоді було заарештовано 11 кримськотатарських активістів.

Суд переніс розгляд апеляційної скарги на 25 квітня.

За словами правозахисниці Лілі Гемеджі в ході судового засідання, один із співробітників поліції заявив, що силовики заздалегідь готували арешти активістів.

 «Ця операція готувалася завчасно. Частина співробітників спеціально виїхала на місце. Частина співробітників залишилася чекати в РВВС щоб складати протоколи», – переказала слова працівница поліції правозахисниця Ліля Гемеджі.

Нагадаємо, що це був розгляд апеляційної скарги у справі десятого затриманого активіста, всі попередні скарги затриманих біля будинку Марлена Мустафаєва також не були задоволені. Активісти мають намір оскаржити рішення кримського суду в ЄСПЛ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини