Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Силовики провели обшуки у кримських татар в Бахчисараї

13 / 04 / 2017

Сьогодні вранці в Бахчисараї силовики провели обшуки в будинках у двох кримських татар. Про це повідомляють активісти в Facebook.

«Ранок кримських татар в Бахчисараї знову почалося з обшуків. Збройні російські силовики увірвалися в будинки Сейдамета Мустафаєва і Мідата Муждабаєва, які проживають в 6 і 7 мікрорайонах. Сусідам силовики мету свого, настільки раннього візиту, не пояснюють. Дороги заблоковані ДПСнікі, швидше за все, щоб люди не приїжджали і не приходили підтримати хлопців. А тих, хто все ж прийде, можуть затримати за непокору “законному” вимогу поліцаїв», – повідомляють активісти.

Активісти повідомляють, що чотирьох осіб, які прийшли на місце обшуків завантажили в автозаки і повезли, імовірно в місцеве відділення поліції. Серед затриманих Мустафа і Шевкет Абдураманов (син і батько), Ескендер Меметов (син політв’язня Ремзі Меметова), Ремзі Зудіев. Один кримський татарин втратив свідомість, його забрала швидка.

«На місце проведення обшуку разом з ОМОН підтягнули і сили Росгвардіі. У Криму російські силовики таке раніше не практикували», – додав журналіст Шевкет Наматуллаєв.

Після обшуку силовики заарештували Сейдамета Мустафаєва і Мідата Муждабаєва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини