Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Силовиків зацікавив відеомагнітофон: в Криму провели обшук у справі про планування теракту

15 / 04 / 2021

Про це QirimInfo повідомив адвокат Рустем Кямілєв.

За його словами, обшук почався в 5:30 ранку і тривав приблизно до 8:30. При цьому постанови суду на обшук не надали. В будинку знаходився лише син Селяметова Аділь, якого повалили на підлогу і стали ставити питання про батька.

«Перерили все в будинку. Залишили тільки протокол обшуку. В рамках якої кримінальної справи — загадка, в протоколі обшуку про це нічого не написано. Вилучили телефон хлопця і старий касетний відеомагнітофон, системний блок комп’ютера і якусь християнську літературу. Питали про гладкоствольну рушницю, дозвіл на яку був у будинку. Але хлопець сказав, що ніколи її не бачив. Хлопець живе сам. Питали про батька, де знаходиться. Хлопець сказав, що батько давно на заробітках за межами Криму», — повідомив Рустем Кямілєв.

 

За словами адвоката, силовики сказали Аділю Селяметову, що нібито готувався теракт в Кримському «університеті Вернадського» (колишній Таврійський національний університет), де вчиться Аділь. Нібито в університеті планували влаштувати масове вбивство, схоже на те, що сталося в коледжі Керчі в 2018 році. За словами силовиків, ІР-адреса Аділя нібито фігурує в оперативних розробках про планування теракту.

Нагадаємо, 9 квітня в Криму заарештували двох чоловіків, підозрюваних в плануванні теракту в одному з навчальних закладів півострова.

Чи пов’язаний обшук в будинку Селяметових з цією справою Рустему Кямілєву поки невідомо.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини