Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сильні болі через два фурункула: стан здоров'я політв'язня Джеппарова у СІЗО погіршився, медичну допомогу він не отримує

15 / 01 / 2020

«Сьогодні мені стало відомо, що у Арсена Джеппарова (фігурант кримінальної справи Хізб ут-Тахрір по так званій Ялтинської групи), який в даний час утримується в СІЗО м. Шахти погіршився стан здоров’я», – повідомив адвокат Айдер Азаматов.

За словами адвоката, адміністрація СІЗО не реагує на ці проблеми, про які неодноразово повідомлялося в письмових і усних заявах Джеппарова і його захисту про надання медичної допомоги.

«Хочу нагадати, що у колишнього військовополоненого ВМС України Юрія Будзила такі фурункули дуже часто з’являлися на шиї і їх постійно доводилося видаляти. Однак у СІЗО Лефортово медики надавали допомогу Юрію Будзило та хірургічне втручання запобігало можливі наслідки з такими шкірними утвореннями. Але чомусь у випадку з Арсеном Джеппарова, допомога йому не надається, а СІЗО не діє, здійснюючи злочин по відношенню до людини, в даному випадку громадянина України – Джеппарова. Готую усі необхідні скарги на бездіяльність керівництва СІЗО, що пов’язане з ненаданням екстреної та кваліфікованої медичної допомоги Арсену. Генеральний консул України у Ростовській області Тарас Малишевський проінформований про дану ситуацію і найближчим часом Арсена повинен відвідати Консул. Захист Джеппарова найближчим часом відвідає його та планує зустрітися з керівництвом СІЗО для вирішення наявної проблеми зі здоров’ям Арсена », – написав адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини