Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Свідок Єгови» з Керчі, якого тримали на холоді роздягненим, подав скаргу на силовиків

11 / 06 / 2020

Про це повідомляється на сайті «Свідки Єгови в Росії».

«Віруючий подав скаргу до правоохоронних органів на незаконні дії силовиків. Примітно, що кримінальне переслідування Артема Шаблія почалося після заяви такого собі Ігоря Духаніна. Раніше людина з тими же ім’ям і прізвищем ініціював бесіди з керченськими «Свідками Єгови», зображуючи інтерес до Біблії. За повідомленням кримської прокуратури, місцевий житель з такими ім’ям і прізвищем в 2015 році був засуджений на 2,5 роки умовно за екстремістську діяльність — поширення листівок, що розпалюють національну ненависть», — йдеться в повідомленні. 

Згідно з інформацією на сайті «Свідки Єгови в Росії», протягом 3-годинного обшуку Артем Шаблій, в одних шортах і майці простояв на холоді обличчям до стіни, закутий в наручники. А його 4-річний син порізав ноги об уламки вибитих силовиками вікон. Також повідомляється, що один з силовиків чинив на Артема Шабліна тиск, кажучи: «Для тебе прийшов Армагеддон! Я тебе похрещу 8 роками ув’язнення. Будеш на зоні дерева валити і мені форму шити».

Відносно Артема Шаблія порушено кримінальну справу за ч. 1.1. ст. 282.2 КК РФ ( «Схиляння, вербування або інше втягнення особи в діяльність екстремістської організації»).

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини