Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок у «справі Ахтема Чийгоза» плутається в свідченнях, – Полозов

13 / 02 / 2017

Сьогодні, 13 лютого, у Верховному суді Криму проходить 79-е судове засідання у «справі Ахтема Чийгоза». На засіданні триває допит засекреченого свідка на прізвище Аблаєв. Адвокат Микола Полозов в коментарі QirimInfo пояснив, що свідок путається у своїх свідченнях і за його показанням «перевірити щось неможливо».

«Свідок суперечить своїм же раніше даним показанням. Він розповів, що бачив момент прориву в будівлю Верховної ради [під час мітингу 26 лютого 2014 року]. А саме, бачив як двері відчинилися неприродним способом, а також чув звук дерева [яке ламається]. При цьому за словами свідка, він перебував від дверей на відстані понад 20 метрів. Також він зробив висновок, що люди заходили в будівлю так як їх кількість на площі внутрішнього двору зменшувалась», – розповів Полозов.

Що стосується дій заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза під час мітингу, то, за словами адвоката, свідок нічого підтвердити не зміг. Однак раніше вході дачі показань попередньому слідству він називав прізвища членів Меджлісу, які були присутні на засіданні [Меджлісу] 25 лютого 2014 року.

«Також свідок стверджує, що в учасників мітингу, організованого Меджлісом, в рукавах були заховані черенки від лопат, але при цьому він не бачив, щоб ці черешки застосовувалися для насильства», – розповів Полозов.

Нагадаємо, раніше у «справі Чийгоза» в якості свідка з боку звинувачення, виступив так званий голова Криму Сергій Аксьонов. Тоді Аксьонов не зміг повідомити нічого конкретного про роль заступника голови Меджлісу в організації масових заворушень на мітингу 26 лютого 2014 року.

Раніше Полозов клопотав про зміну запобіжного заходу Чийгозу, оскільки досліджені речові докази [відеоматеріали] говорять про відсутність провини заступника голови Меджлісу. Однак суд прийняв рішення залишити Чийгоза під вартою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини