Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок сторони звинувачення надає недостовірну інформацію, а суддя з прокурором підказують йому як правильно відповідати – 11 засідання по «справі Хізб ут-Тахрір» щодо фігурантів другої Бахчисарайської групи

21 / 01 / 2020

«Це вже 11 судове засідання. Відповіді оперативного співробітника (свідка звинувачення Миколи Артикбаєва – ред.) нас нічим сьогодні не здивували. Це були відповіді із серії – «не пам’ятаю». Коли робили відсилання до його свідчень, що були зафіксовані в протоколі допиту, він починав вигадувати різноманітні історії. Було очевидно, що він намагається викрутитися і надати недостовірну інформацію. Суд і прокурор надавали йому підтримку, підказуючи, як правильно і що потрібно відповідати. Допит буде продовжено 20 січня », – розповіла QirimInfo адвокат Ліля Геміджі.

Вона також зазначила, що усі фігуранти справи з нетерпінням чекають своєї черги задати питання свідку звинувачення Артикбаєву:

«Сервер Мустафаєв ще не закінчив своє опитування у рамках попередніх засідань, в нього найбільша кількість питань».

Адвокат зазначила, що на цьому засіданні пристави і конвойна служба відмовили в проведенні аудіозаписи процесу.

Адвокат додала, що політв’язневі Зекірьяеву так і не було надано медичну допомогу. За її словами, представники ЗМІ зробили фото укусів імовірно комах, які живуть його камері.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини