Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок по «справі Чийгоза» розповів про сталеві арматури у проросійських мітингувальників

23 / 05 / 2017

Сьогодні в ході чергового судового засідання по «справі Чийгоза» суд продовжив допит свідка захисту Абдурамана Егіза. Про це у відеозверненні в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Свідок Егіз розповів, що ніякої системи жестів зрозумілою тільки прихильникам Меджлісу ніколи не існувало.

«У якийсь момент до проросійських мітингувальників почали приєднаються все більше людей, він бачив, як люди висаджувалися з автобусів, по радісним вигукам мітингувальників стало зрозуміло, що велика колона, близько 300 осіб, приїхала з Севастополя, і після цього почалися активні дії. Проросійські мітингувальники намагалися зайняти більшу частину двору, намагалися витіснити проукраїнських мітингувальників», – розповів Полозов.

Егіз заявив, що деякі проросійські мітингувальники ховали в руках сталеві арматури, дерев’яні палиці.

«Після закінчення мітингу він побачив, що на тому боці, де були проросійські мітингувальники були пакети, в них лежали різні предмети, в тому числі він побачив один патрон з дробом», ? повідомив адвокат.

Свідок бачив Ахтема Чийгоза, який намагався заспокоїти проукраїнських мітингувальників.

Після обіду допит свідка Егіза буде продовжений.

Микола Полозов додав, що суд до теперішнього моменту не розглянув клопотання захисту про виклик Рефата Чубарова в якості свідка захисту.

«Це незаконна затримка, нам здається, що пауза була взята для того, щоб провести консультації з керівництвом», – сказав адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини