Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок по «справі Чийгоза» розповів про п'яних прихильників проросійського мітингу

30 / 05 / 2017

Вчора, 29 травня, в ході 120 судового засідання по «справі Чийгоза» були допитані два свідки захисту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Першу половину дня суд почав з заяви потерпілого Соловйова.

У другій половині дня суд допитав двох свідків захисту. Першим свідком був допитаний Саітаблаєв Рефат Аріфовіч.

Свідок розповів про автобуси, на яких підвезли нових учасників проросійського мітингу.

«Свідок бачив, як з боку проросійських мітингувальників кидали в опонентів порожні пластикові пляшки. Конфліктів, сутичок, бійок, свідок не бачив, чув тільки словесні образи з боку проросійських мітингувальників», – написав Полозов.

Саітаблаєв бачив Ахтема Чийгоза, який допомагав заспокоювати мітингувальників і допомагав організовувати коридор для протидії тисняви.

Другим свідком був допитаний Емірасанов Енвер Куртсеітовіч. Свідок дізнався про проведення мітингу з сюжету телеканалу АТР. Вранці 26 лютого Емірасанов приїхав до Сімферополя з кримськотатарським прапором.

«Свідок приніс прапор, з яким він перебував на мітингу 26 лютого, в суд і продемонстрував його. Кишенька для флагштока на прапорі не дозволяє використовувати флагшток діаметром більше 3 сантиметрів, в той час як держак від лопати істотно товщий», – написав адвокат.

Свідок показав, що бачив кілька прихильників проросійського мітингу, які були п’яні.

«Свідок кілька разів бачив Ахтема Чийгоза протягом дня. Свідок не бачив, щоб Ахтем Чийгоз здійснював будь-які протиправні дії. Він бачив, що Чийгоз брав участь в побудову коридорів, закликав людей заспокоїтися. Свідок не чув, щоб Ахтем Чийгоз закликав до насильницьких дій, навпаки, поряд з іншими членами Меджлісу, включаючи Заура Смирнова, Ахтем Чийгоз намагався підтримувати громадські порядок після того як співробітники міліції покинули внутрішній двір Верховної Ради АРК», – повідомив адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини