Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок: Чубаров не давав Чийгозу ніяких доручень

23 / 06 / 2017

Вчора, 22 червня, суд щодо Ахтема Чийгоза допитав свідка захисту Сейтгазієву Дінару Аріфовну. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Свідок розповіла, що в лютому 2014 році була членом Меджлісу. Вона дізналася про майбутній мітингу на засіданні Меджлісу.

«За словами свідка, на засіданні були присутні заступники голови. Відповідальним за зв’язки з регіональними і місцевими меджлісами був Заур Смирнов. Він же відповідав за взаємодію з органами державної влади. Організація масових заходів доручалася йому. Підготовку заявки на мітинг здійснював керівник секретаріату Меджлісу Дилявер Акієв. Ахтему Чийгозу ніяких доручень Рефат Чубаров не давав. За проведення мітингу всі присутні члени Меджлісу проголосували одноголосно», – розповів адвокат.

Сейтгазієва повідомила, що вранці 26 лютого вона прибула до будівлі Верховної Ради АРК разом з чоловіком і дітьми.

«Вона [свідок] переміщалася серед мітингувальників і серед проросійських мітингувальників зустріла знайомих. Вона питала у “проросійських мітингувальників з якою метою вони прийшли, причому за кілька годин до початку свого заходу, однак їй ніхто чітко відповісти не міг. За словами свідка, виглядало це так, як ніби людей зігнали для участі в мітинг», – повідомив Микола Полозов.

Свідок бачила Ахтема Чийгоза, однак не бачила, щоб той закликав до протиправних дій.

Наступне судове засідання відбудеться 27 червня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини