Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідки звинувачення не бачили Ахтема Чийгоза – Полозов

15 / 11 / 2016

Четверо свідків, допитаних 15 листопада на судовому засіданні у справі Ахтема Чийгоза, не бачили обвинуваченого на мітингу 26 лютого 2014 року, розповів у відеозверненні адвокат Микола Полозов.

Всі свідки є колишніми співробітниками українських правоохоронних органів, частина перейшла на службу в російські силові структури. У своїх свідченнях всі вони повідомили, що Ахтема Чийгоза на мітингу не бачили.

Адвокат зазначив, що впоказаніях різних свідків і потерпілих є повторення цілих абзаців тексту, що свідчить про фабрикацію доказів слідчими.

Нагадаємо, заступник голови Ахтем Чийгоз звинувачується в організації заворушень 26 лютого на мітингу біля будівлі Верхвоної ради Криму. Раніше «суд» розділив справу «26 лютого». Так, справа Мустафи Дегерменджі, Алі Асанова, Арсена Юнусова, Ескендера Емірваліева, Ескендера Кантемирова буде розглядатися в центральному районному «суді» Сімферополя, а справа Ахтема Чийгоза залишиться в «верховному суді» Криму. У справі Чийгоза пройшло вже 40 судових засідань.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини