Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідки та потерпілі у «справі 26 лютого» продовжують плутатись у своїх показаннях

27 / 01 / 2017

Сьогодні, 27 січня, в Центральному районному суді Сімферополя відбулося чергове засідання по «справі 26 лютого», на якому були допитані свідок та потерпілий з боку обвинувачення. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляев.

За словами адвоката, потерпілий і свідок постійно плуталися в своїх показаннях.

«Був допитаний потерпілий Бербенець. Він постійно плутався в свідченнях. Суддя дуже нервував через його плутані свідчення. Також був допитаний свідок, працівник патрульно-постової служби. Він під час подій 26 лютого перебував у будівлі Верховної Ради Криму і за його словами фактично нічого не бачив», – розповів Семедляев.

Слід зазначити, що це вже не перший випадок, коли свідки і потерпілі у «справі 26 лютого» плутаються у своїх свідченнях. Раніше адвокати у цій справі заявили, що свідчення боку звинувачення могли бути сфальсифіковані під час слідства.

«У зв’язку з тим, що свідки і потерпілі вже не перший раз плутаються в свідченнях, адвокати просять оголосити прізвище слідчого, який брав ці свідчення. Я так розумію, що люди були налякані і підписували все, що їм давали. У підсумку, коли адвокати починають опитувати свідків за раніше даними показаннями, вони починають в них плутатися», – розповів адвокат.

Також, за словами Семедляева, сьогодні було заявлено два клопотання про відвід судді. Однак вони були відхилені.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини