Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідчення проти Чийгоза дала тільки одна людина з більш 200 допитаних, – адвокат

6 / 07 / 2017

За час судового процесу у справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза допитали вже близько 200 чоловік. При цьому тільки одна людина дала свідчення проти Чийгоза. Всі інші свідки і потерпілі у цій справі не давали свідчень проти Чийгоза.

Про це в програмі FACE 2 FACE на телеканалі ZIK заявив російський адвокат, захисник Ахтема Чийгоза Микола Полозов.

«За цей час у справі Чийгоза було допитано близько 200 осіб: потерпілих, свідків, більш того, нам вдалося залучити до цього суду ряд колабораціоністів, Цекова, Ковітіді, Аксьонова, а в найближчі дні ми допитаємо і Константинова, який був одним з головних учасників цих подій», – сказав Полозов.

Раніше в коментарі QirimInfo Полозов заявляв, що єдиним відкритим свідком, який дав обвинувальні свідчення проти Чийгоза, був активіст з Судака Ейваз Умеров. Крім того, свого часу показання проти Чийгоза дали троє засекречених свідків. У суді вони заявили, що на момент 2014 року було членами Меджлісу.

Днями Верховний суд Криму відхилив скаргу адвоката Миколи Полозова на продовження арешту його підзахисному Ахтему Чийгоз. Заступник голови Меджлісу, обвинувачений в організації мітингу 26 лютого 2014 року, залишиться під вартою до 8 жовтня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини