Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд знову в закритому режимі відхилив апеляції по «справі Хізб ут-Тахрір»

25 / 04 / 2017

Сьогодні, 25 лютого, Верховний суд республіки Крим в закритому режимі відхилив апеляційні скарги на продовження арешту фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір». Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв.

«Пройшла апеляція по запобіжному заходу «бахчисарайській четвірці» [Енвер Мамутов, Зеврі Абсеітов, Рустем Абільтаров, Ремзі Меметов]. Засідання проходило в закритому режимі, суддя відхилила всі апеляційні скарги сторони захисту», – розповів він.

Про те, що суд буде розглядати апеляційні скарги адвокатам повідомили сьогодні. У зв’язку з цим, Семедляєв клопотав про перенесення судового засідання.

«Це клопотання також відхилили. Після того як зачитали апеляційні скарги, суддя пішла і буквально через пару хвилин вийшла з рішенням: скарги не задовольнити, постанову Київського районного суду залишити в силі», – резюмував адвокат.

Відзначимо, що це вже третє за рахунком засідання у «справі Хізб ут-Тахрір», яке проходить в закритому режимі. Так, 20 квітня, цей же суд відхилив апеляції на продовження арешту фігурантам ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір». Раніше фігурантам цієї справи також в закритому режимі продовжили арешт до 8 червня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини