Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд залишив Володимира Дудку під арештом

25 / 07 / 2017

Верховний суд Криму залишив українця Володимира Дудку під арештом до 8 вересня. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

За інформацією правозахисників, суддя Анатолій Осоченко залишив в силі постанову Київського районного суду від 4 липня 2017 року про продовження запобіжного заходу севастопольцеві у вигляді утримання під вартою до 8 вересня.

Дудка не був присутній у суді. Він брав участь в засіданні по відеозв’язку.

Володимира Дудку, Дмитра Штиблікова та Олексія Бессарабова затримали в листопаді минулого року в Севастополі. За версією ФСБ, вони є учасниками диверсійно-терористичної групи ГУР Міноборони України. На даний момент всі фігуранти цієї справи знаходяться в СІЗО Сімферополя.

До анексії Криму Дмитро Штибліков та Олексій Бессарабов працювали в аналітичному центрі «Номос». Володимир Дудка є членом Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання ветеранів розвідки України», а також капітаном 2 рангу запасу.
Раніше всі фігуранти цієї справи так чи інакше заявляли про погіршення здоров’я в СІЗО. Так, родичі Дудки раніше повідомляли, що він не отримує належного медичного обслуговування.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини