Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд залишив в силі вирок фігуранту справи «українських диверсантів» Володимиру Присичу

3 / 08 / 2017

Сьогодні, 3 серпня 2017 року, в Сімферопольському міському суді відбувся розгляд апеляційної скарги на вирок фігуранту справи «українських диверсантів» Володимиру Присичу. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

За інформацією родичів українця, засідання тривало лише 20 хвилин.

«Після короткого виступу обвинуваченого українця і його адвоката, виступила прокурор. Відразу після цього, не давши українцеві останнього слова, суд пішов до нарадчої кімнати і через 5 хвилин оголосив своє рішення. Вирок Володимиру Присичу залишили в силі без змін», – повідомляють правозахисники.

Раніше, фігуранта «справи диверсантів» Володимира Присич засудили до трьох років позбавлення волі за ч. 2 статті 228 КК РФ [Незаконне придбання, зберігання, перевезення, виготовлення, переробка наркотичних засобів].

Тоді на судовому засіданні Володимир Прісіч заявив, що всі свідчення він давав під тортурами. Нагадаємо, раніше про застосування тортур під час допитів заявляли фігуранти «справи диверсантів» Андрій захтів і Євген Панов.

«Захист зазначає, що Прісіч підписав зізнання проти себе під моральним і фізичним впливом на нього з боку слідства», – йдеться в повідомленні КПГ.

Прісіча затримали 13 серпня 2016 року поблизу ТЦ «Муссон» в Севастополі, за версією ФСБ, він був завербований Головним управлінням розвідки України і передавав відомості про російську військову техніку в Криму. Прісіч став четвертим заарештованим у справі «кримських диверсантів», які нібито готували вибухи на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини