Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд залишив в силі штраф учаснику «несанкціонованого мітингу» в Бахчисараї

7 / 03 / 2017

Бахчисарайський районний суд не задовольнив апеляційну скаргу Османа Белялова, обвинуваченого в участі в несанкціонованому мітингу. Про це в коментарі QirimInfo повідомила правозахисниця Ліля Гемеджі.

«Ми подавали апеляційну скаргу, тому що не погодилися з постановою мирового судді про те, що він [Бєлялов] притягнутий до адміністративної відповідальності за участь в несанкціонованому мітингу. Суддя погодився з нашими аргументами, що Бєлялов не створював перешкод для руху транспорту. Однак, суд встановив, що Бєлялов знаходився на території стоянки перед кафе «Саланчік», і тим самим створював перешкоди функціонуванню цього кафе, де на той момент проходив обшук », – розповіла Гемеджі.

Раніше Бєлялов був визнаний винним в адміністративному правопорушенні за статтею 20.2 КоАП РФ, йому був призначений штраф в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Він звинувачується в участі в нібито «несанкціонованому мітингу» біля кафе «Саланчік» в Бахчисараї 12 травня 2016 року. Тоді активісти зібралися біля кафе дізнавшись, що російські силовики проводять обшуки в будинках кримських татар. Аналогічні адмінпротоколи були складені відносно ще чотирьох жителів Бахчисараю.

Правозахисниця намір оскаржити дане рішення в Європейському суді з прав людини. «За Сейраном Салієвим, якого визнали організатором цього мітингу, скарга пішла в ЄСПЛ. Решта п’ять скарг також будуть спрямовані в ЄСПЛ », – додала вона.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини