Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд залишив в силі штраф активісту за згадку Меджлісу

5 / 07 / 2017

Радянський районний суд Криму відмовив у задоволенні апеляційної скарги та залишив у силі штраф кримському активісту Рустема Меннанову за пост в соцмережі, де згадувався Меджліс кримськотатарського народу. Про це з посиланням на захисника Меннанова Февзі Каракаша повідомляють Крим.Реаліі.

«Доводи суд не взяв до уваги, вважаючи, що в даній публікації є поширення інформації про Меджліс кримськотатарського народу. Ми вказали, що Міжнародний суд в Гаазі 19 квітня зобов’язав Російську Федерацію відновити діяльність Меджлісу на території Криму, а вони рішення Міжнародного суду просто не беруть до уваги», – сказав Каракаш.

За словами захисника, в майбутньому Рустем Меннанов намір подавати скаргу в Європейський суд з прав людини.

Нагадаємо, Радянський мировий суд оштрафував на 2 тисячі рублів кримського активіста Рустема Меннанова за пост в соцмережі, де він згадав Меджліс кримськотатарського народу і привітав лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва з днем народження.

Активісту поставили адміністративне правопорушення відповідно до частини 2 статті 13.15 КоАП Росії – «Зловживання свободою масової інформації».

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини