Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд залишив в силі рішення по «справі судацького автопробігу», але зменшив штраф

15 / 12 / 2016

У четверг, 15 грудня, Верховний суд Криму розглянув апеляційні скарги Енвера Чавуша і Сейтмемета Сейтумерова – двох учасників «справи Судакського автопробігу». В результаті – суму призначеного раніше штрафу зменшили вдвічі, повідомила у Facebook активістка Ленора Дюльберова.

Розгляд апеляційних скарг інших двох учасників судацького автопробігу – Аліма Муслядінова й Аблякіма Аблякімова відбудеться 22 грудня.

«Суддя ухвалила рішення: хлопці все-таки проводили публічний захід. У їхніх діях суд вбачає ознаки пікетування. Однак суддя Тимошенко не згодна із Судакським судом з приводу кваліфікації правопорушення, тобто хлопців спочатку визнавали організаторами. Верховний суд встановив, що дії хлопців мають бути кваліфіковані як участь у заході. У результаті, суд залишив рішення силі, але змінив суму штрафу на 10 тис рублів», – написала Дюльберова.

Нагадаємо, 27 жовтня, Судакський міський суд повторно розглянув справу стосовно чотирьох кримських татар, обвинувачених в участі в автопробігу 18 травня. Чотирьом фігурантам «справи судацької четвірки» було призначено штрафи у розмірі 20 тисяч рублів. Тоді захист втрішив оскаржити це рішення у Верховному суді Криму.

Адвокат Олександр Попков коментуючи рішення суду заявив про намір оскаржити його в Європейському суді з прав людини.

«Рішення суду нас не влаштовує, воно абсурдне і порушує Європейську конвенцію з прав людини навіть з точки зору російського законодавства. Рішення будемо оскаржувати, не знаю щодо російських інстанцій, але в Європейському суді по правам людини однозначно», – пояснив адвокат.

QirimInfo детально розповідав історію «Судакської четвірки».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини