Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд залишив під вартою фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Вадима Сірука

22 / 06 / 2017

Сьогодні, 22 червня, підконтрольний Росії Верховний суд Криму відхилив апеляції захисту фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Вадима Сірука і залишив його під вартою. Про це повідомляє Крим.Реаліі.

У коментарі виданню адвокат Еміль Курбедінов заявив, що судді вирішили провести закрите судове засідання, посилаючись на те, що присутні можуть порушити порядок.

«Звичайно ж, ні одне з клопотань не було задоволено. Зрештою, наші скарги теж залишилися без задоволення. І постанова суду про продовження арешту залишилося в силі і вступила в законну силу», – розповів Карбедінов.

Адвокат повідомив, що захист заявив відвід прокурору, який суд не задовольнив. Однак, адвокату вдалося домогтися того, що на оголошення вироку в зал була допущена дружина Вадима Сірука Анна Богачева.

«Стараннями адвоката пустили тільки мене на оголошення вироку. Можна було побачити тільки по відеозв’язку Вадима, причому звук, я так зрозуміла, спеціально був відключений. Побачити обличчя тільки і можна було», – сказала Богачева.

Нагадаємо, 5 червня, підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму продовжив арешт фігурантів ялтинського «справи Хізб-ут Тахрір» на два місяці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини