Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд вилучив свідчення Талята Юнусова зі «справи Чийгоза»

19 / 05 / 2017

Сьогодні була розглянута і задоволена апеляційна скарга захисту Ахтема Чийгоза на вирок, винесений щодо одного з фігурантів «справи 26 лютого» Талята Юнусова. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Микола Полозов.

На своїй сторінці в Facebook адвокат нагадав, що восени 2015 року Юнусов погодився на особливий порядок розгляду справи, який передбачав, що підсудний визнає свою провину без дослідження доказів у суді.

«В результаті суд виніс йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі. Однак, згодом, представляючи докази в справі Ахтема Чийгоза, прокурор представила вирок щодо Юнусова і вирок щодо Ескендера Небіева (теж погодився на особливий порядок) як доказ підтвердження звинувачення», – написав адвокат.

Полозов зазначив, що в текстах вироків Ахтема Чийгоза було вказано «організатором масових заворушень», незважаючи на те, що судді навіть не допитали Чийгоза.

«Немає ніяких сумнівів, що прокурор залучала вироки щодо Юнусова і Небіева виключно в маніпулятивних цілях. Але цей номер не пройде. Тепер, з вироку Юнусову, огульно вписані відомості, що Ахтем Чийгоз що-небудь організовував, був яким-небудь співучасником чогось, або здійснював будь-які дії, виключені і замінені на дії невстановлених осіб», – написав Микола Полозов.

Адвокат додав, що спроба прокуратури маніпулювати судом у «справі Чийгоза» провалилася.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини