Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд відправив на доопрацювання протоколи по справі «Бахчисарайського автопробігу»

19 / 05 / 2017

Сьогодні, 19 травня, в Бахчисарайському районному суді судді Герман Атаманюк і Василь Кошелев повернули протоколи щодо п’ятьох кримських татар для усунення недоліків. Про це повідомив кореспондент QirimInfo.

Адвокат Джеміль Темиш у відеозверненні, опублікованому на Facebook пояснив, які упущення були допущені при складанні протоколів.

«Суд вважає, що в протоколі не в повній мірі викладені всі обставини необхідні для розгляду адміністративних матеріалів в суді, а саме не розписаний склад адміністративного правопорушення, тобто, об’єкт, суб’єкт, об’єктивна сторона, суб’єктивна сторона. В даний час матеріали повернуті посадовій особі, яка дані матеріали складала, для усунення цих недоліків», – розповів Темишев.

Вчора співробітниками місцевої поліції зупинили 5 автомобілів, які рухалися один за іншим. На першому автомобілі колони був встановлений великий кримстотатарскій прапор.

Автомобілісти, побачивши поліцейський патруль зняли прапор і сховали його в авто, однак, поліцейські все ж зупинили автомобілі, забрали документи у водіїв і склали протокол за статтею 20.2 пункт 5 (Порушення учасником публічного заходу встановленого порядку проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування , за винятком випадків, передбачених частиною шість цієї статті, – тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до сорока годин сов).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини