Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Суд відхилив апеляцію фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Вадима Сірука

11 / 01 / 2017

Сьогодні, 11 січня Верховний суд Криму відхилив апеляційну скаргу фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Вадима Сірука на рішення суду про продовження арешту. Про це у Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

«Розглядалася скарга Вадима Сірука на рішення суду про продовження арешту, коли він перебував на психіатричному стаціонарі, а засідання проходило без його участі. Тоді захист заявляла, що засідання без Вадима Сірука не може проходити, але рішення все одно було прийнято. Сьогодні це рішення оскаржувалося в суді», – пояснив адвокат.

За словами адвоката, його підзахисний «детально заявив в дебатах про те, що вважає цю справу сфабрикованою».

Нагадаємо, Вадима Сірука відправили до психіатричної лікарні для проведення примусової психіатричної експертизи 1 грудня минулого року. Засідання суду про продовження запобіжного заходу під вартою Вадиму Сіруку та іншим фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» проходило 6 грудня. Тоді Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт Вадиму Сірук до 8 лютого 2017 року.

Вадим Сірук Емір-Усеин Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров, Рефат Алімов і Арсен Джеппаров є фігурантами «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини